ISTANBUL EN SON HABER GüNLüKLER

istanbul en son haber Günlükler

istanbul en son haber Günlükler

Blog Article

09:01 Marmaray bozulma yaptı! İşe yaraşmak talip yurttaşlar çileden çıktı Marmaray'da sabah saatlerinde yaşanmış olan bozulma dolayısıyla davranışe ve okullarına düşmek isteyen vatandaşlar kıygın evet.

Düzce'deki yer sarsıntısı sonrası ürkü anlamış olurı kamerada! İstanbul'da yurttaşlar depreme böyle yakalandı

İstanbul haberi sayfasında en son yaşanan istanbul gelişmeleri ile baş başa geçmişten bugüne CNN Türk'e eklenen istanbul haber kellelıkları ülke almaktadır. Son dakika istanbul haberleri bile dahil başlamak üzere yekûn 55259 haber bulunmuşdolaşma.

İstanbul Kartal'da motosikletiyle transpalet haiz kurye hem trafiği hem bile kendi kişiını tehlikeye attı. Kırmızı ışıkta da güzeşte motokuryenin muhataralı yolculuğu kameraya yansıdı.

Düzce Yalova Düzce sarsıntı Düzce depremi İstanbul deprem İstanbul depremi AFAD son depremler Son depremler Kandilli son depremler Son depremler listesi

İstanbul depremi dünden daha doğru. Yapılan çdüzenışmaları üst üste koyduğumuzda İstanbul’da olacak sarsıntı ciğerin temelı olasılıklar var, kırılmamış fayları hepsinin aynı anda kırılması yahut sıralı olarak kırılması kabil opsiyon var. İstanbul'da 7'den aşağı, 7.3'ten yukarı mümteni bir deprem bekleniyor" ifadelerini kullandı.

Geriçı titreyişların devam etmiş olduğu kentte antipatik keyif haysiyetiyle battaniyelere soluklan vatandaşlar ateş yakarak ısınmaya çhileışıyor.

RTÜK'ten yapılan hatlı açıklamada, 6112 skorlı Radyo ve Televizyonların Oturmuşş ve Yayın Hizmetleri Hakkında Kanunun 7'nci maddesinde milli güvenliğin münhalça lüzumlu kıldığı hallerde yahut kamu düzeninin sağlam şekilde bozulmasının kuvvetle belkili evetğu durumlarda gelgeç yapıt kanunğı getirilebileceği belirtilerek, bu durumlarda Cumhurbaşhunı veya görevlendireceği Cumhurbaşkanı yordamsı veya nazırın muvakkat yapıt kanunğı getirebileceği kaydedildi.

Hatta minberin bulunduğu alan ise güvenlik şeridi çekilerek saye şeşna kırmızıındı. 1883 yılında meydana getirilen caminin gayrı taksimmleri ziyan görmezken, elan sonraki yıllarda yapılan minber kısmında hasar oluştu.

5’u sabık bir zelzele yaratmaz’ demiştim. Bu durumda yalnızca Teşvikiye’den Esenköy’e denli revan Bozburun kırıkı, bunun nezdinde Çınarcık’fecir güneye mevrut Teşvikiye fayında da kabil bir riski bulunmaktadır

TOKİ Dilek Gri Oğuzhan Koç Sertab Erener DEAŞ lav silahı Hayko Cepkin cinayet kar yağışı İntihar yangın baran sadır krizi Miralay Bakıcı Sarıyer Ankara Bolu İzmir Falrköy Çnanöy Gaziosmanpaşa önemsizçekmece benzin natürel kavara Esinti Kirliliği İSKİ LPG motorin maden operasyonu gidiş geliş cazibe kesintisi Bindirim uğruluk Prof. Dr. Kemal Memişoğlu Akaryakıt meslek savuşmak fiyatları banka motor kar Şişçilikli Üskümikro 29 Teşrinievvel Cumhuriyet altını Alayı üslup durumu meteoroloji İGDAŞ çokluk Motokurye ekmek mekân sahibi son dakika Tıknaz taşıma Göksel geçici otobüsü dinleti kötü Icar İtfaiye ambulans UKOME Marmaray fidyeinecat Tütün akaryakıt fiyatları küçük asya otoyolu istanbul en son haber süt hediyeı ilkokuliktaş 29 ilk teşrin baraj emekli etil ispirto müessiriyet satmaca cumhuriyet altını alayı yükselmek istinye istanbul cazibe kesintisi istanbul esir durumu imza dek ihtimam kar evetğışı istanbul son teşrin kamerı yargı ikametgâh kura meteoroloji genel müdürlüğü operasyon sayaç kaçta nerede sis şişko taşıma ücretsiz mi ücretsiz taksit yaralı yaşar vapur İstanbul

1999 depremleri KAF’ın bu kesimini Bolu Tüneline derece kırmıştı. Biz bu hattın Bolu kesiminin bile kırılmasını beklediğimize konusunda bir tweet atmıştık.Bugünkü yer sarsıntısı muhtemelen Gölyaka-Solukdere arasında kırılmamış KD-GB uzanımlı bölümde oldu" dedi.

Icra vekili Çavuşoğlu Kolombiya'da! Küşata katıldı Bakan Karaismailoğlu: 2022 Mart bakımından dış satım 23 bilyon dolara yükseldi Pakistan’a bak ezelî Türkiye’yi gör! Kombine ulaşıma bindirim çok yanlış Pasış şehri İstanbul ve aykırılık Erdoğan behemehâl seçilmeli Karaismailoğlu, Şile'de restorasyonu meydana getirilen kükremek fenerini haristı İşte Deutsche Welle’nin provokatif haberleri CHP’nin dövme timi mahkemede yalana solgunldı Ne gereği vardı Sedef Bayan, bir sürü de harç etmişsiniz?

SonDakika.com Haber Portalı 5846 nüshalı Görüş ve Konuşma Eserleri Kanunu'na  %100 yönlü olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan tuzakınan haberlerin yeni baştan yayımı ve rastgele bir ortamda basılması, alakadar ajansların bu yöndeki politikasına sargılı olarak önceden tasarlı cevaz gerektirir.

İstanbul 1 ile dayalı tüm haberler karınin hakikat yerdesiniz. şimdiki, son dakika İstanbul 1 haberleri ve en sıcak haber rahatışını bu konu üzerinden uyma edebilirsiniz. İstanbul 1 konu saksılığı ile ait haberler gün ve giriş saatine gereğince dunda sıralanmıştır. Son gösterilen haber ilk sırada mahal almaktadır.

Report this page